PROFİL
Şık ve Modern Duvarlar
 
 
 

Duvar paneli deyince akla ilk gelen marka olan 3d wall, 3 boyutlu duvar paneli ve dekoratif duvar panellerinin öncü ismi ve yaratıcı markası olarak Türkiye’de faaliyete geçtiğimiz 2009 yılından beri, ülkedeki dekorasyon anlayışını ve vizyonunu farklı bir alana taşıyarak, mekanlarda modern ve yaratıcı çözümlere olanak verdik. Genç ve dinamik ekibimiz ile yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren, proje çözümlerinde kalite ve güvenin temsilcisi olma yolunda hızla ilerliyoruz.

3d wall duvar paneli, marka ve tüm ürün tasarımları TPE tarafından tescillenmiştir. Ürettiğimiz tüm duvar paneli ürünlerimiz sağlam temeller üzerinde sistematik bir şekilde pazara servis edilmektedir.

Duvar paneli hafif yapısı ile iç mekanlarda rahatlıkla uygulanabilen çok yönlü ürünleri ve farklı tarzlara uyum sağlayan tasarım altyapısı ile dekorasyon sektöründe aranan bir marka haline gelen 3d wall duvar paneli, sunduğu tasarım ve mimari hizmet anlayışıyla öncelikle mimarların, daha sonra da mekanlarında ilham arayan herkesin çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Kuruluşumuzdan bu yana, turizm işletmeleri, özel konutlar, restoranlar, alışveriş merkezleri, fuar stantları mağazalar gibi yurt içi ve yurt dışında birçok projeye bayi ve distribütörlerimizle çözüm ortaklığında bulunmaktan gurur duymaktayız.


DEĞERLERİMİZ
Doğruluk

Her zaman doğru olanı yapmaya çalışırız. Birbirimize karşı dürüst ve açık sözlü davranırız.
Yasalara uygun hareket ederiz. Her karar ve eylemimizde, 3D Wall duvar paneli değer ve ilkelerini gözetiriz.
Önerileri savunurken ve riskleri değerlendirirken verilere dayanır dürüst davranırız.

Liderlik
Hepimiz kendi sorumluluk alanlarımızda lideriz ve elde edeceğimiz sonuçların da lider niteliği taşımasında kararlıyız.
Hangi hedefe yürüdüğümüze dair net bir vizyona sahibiz. Kaynaklarımızı, liderlik hedeflerimize ulaşmak ve stratejileri-mizi gerçekleştirmek için kullanırız. Stratejilerimizle sonuç üretme ve organizasyonel engelleri yok etme kapasitemizi geliştiririz.

Sahiplenme
İş gereksinimlerini karşılama, sistemlerimizi iyileştirme, başkalarının etkinliklerini artırmalarına yardımcı olma konularında kişisel sorumluluk alırız. Şirketimizi kendimizinmiş gibi sahiplenir, varlıklarına kendi varlıklarımız gibi sahip çıkar ve şirketimizin uzun vadedeki başarısını göz önünde tutarak hareket ederiz.

Kazanma Tutkusu
En önemli konularda en iyiyi yapmaya kararlıyız. Mevcut durumu asla yeterli bulmayız. Daha iyi olmak ve pazarda kazanmak için güçlü bir arzu duyarız.

Güven
3D Wall duvar paneli iş arkadaşlarımıza, müşterilerimize ve tüketicilerimize saygı duyar, onlara kendimize davranılmasını istediğimiz gibi davranırız. Birbirimizin becerilerine ve niyetine güveniriz. İnsanların en iyi, güven ortamında çalıştığına inanırız.3D Wall Duvar Panelleri
 
 
              
 
 
® 2021 3d Wall | Tüm hakları saklıdır.
 
3D Wall Duvar Panelleri
 
3d Wall ile ilgili tüm yeniliklerden
haberdar olun